7 pomysłów na prezent walentynkowy dla geeka

randka, walentynki, geek, popkultura, prezenty walentynkowe

Obchodzicie Walentynki? My nie, bo święto naszej miłości mamy każdego dnia, ale na geekowskich prezentach znamy się jak mało kto! Wystarczy tylko spojrzeć na nasze zbiory: większością z nich obdarowaliśmy siebie nawzajem. Uchylamy Wam rąbka tajemnicy, bo może akurat nie macie pomysłu co też kupić drugiej połówce.

7. Gadżety popkulturowe     Kiedyś pokazywaliśmy to mydełko na naszym profilu na Facebooku. Co prawda, był to prezent od taty Karoliny, ale kto powiedział, że nie można ofiarować czegoś takiego swojej ukochanej lub ukochanemu? Mowa nie tylko o gadżetach związanych ze Star Wars, ale ze wszystkimi dziełami popkultury. Jeśli jesteście pewni, że Wasza druga połówka szczególnie uwielbia jakąś książkę, film, serial, komiks lub grę, to poszukajcie nieszablonowej rzeczy z tym związanej. Może będzie to puszka na ciastka z herbem Slytherinu? A może kapcie-Snorlaxy? A może bardziej spodoba się poduszka z Krainy Lodu? Wystarczy, że uruchomicie swoją wyobraźnię, a na pewno coś znajdziecie! 

6. Dobry komiks     Być może Wasza druga połówka czyta komiksy? Albo nie czyta, a chcielibyście, by wkręciła się w tę pasję? Wybierzcie starannie komiks, odpowiadający jej lub jego zainteresowaniom, albo po prostu taki, który jest dziełem dobrym, a nawet wybitnym. My polecamy przejrzeć ofertę wydawnictwa Non Stop Comics. Chociaż na polskim rynku pojawili się niedawno, to zdążyli wydać już tyle świetnych rzeczy, że na pewno wybierzecie coś dla siebie. My byliśmy zadowoleni z każdego komiksu, który wyszedł spod ich pieczy! 

5. Dobra manga


Post udostępniony przez Karolina (@odrovons)

      Oddzielamy komiksy zachodnie od mang, bo nie byłoby niczym dziwnym, gdyby Wasza połówka lubiła jedne, a nie znosiła drugich. Rynek mangowy w Polsce rośnie i każdego miesiąca pojawiają się nowe serie lub zamknięte opowieści, które możecie sprezentować ukochanej osobie z okazji Walentynek. W naszym przypadku, kiedy poznaliśmy się, nigdy wcześniej nie czytałam żadnej mangi. Dopiero za namową Piotrka postanowiłam sięgnąć po jedną z serii, dostępnych w pobliskiej bibliotece. Od tego momentu pochłaniam te dzieła kiedy tylko mogę. Naszym sercom najbliższe są pozycje, wydawane przez Waneko, o czym na pewno wiecie z naszych recenzji, ale zachęcamy Was, byście sami wybrali najlepszą mangę na prezent dla Waszego ukochanego lub ukochanej. 

4. Film dla geeka, to idealny film na Walentynki

 
        Byliście na jakimś filmie w kinie, który bardzo spodobał się Waszej połówce? A może nie mieliście okazji obejrzeć czegoś, na czym Wam zależy i chcielibyście coś nadrobić? Walentynki to świetna okazja, by sprezentować swojemu partnerowi, bądź swojej partnerce film na DVD lub Blu-ray, który wspólnie możecie obejrzeć w wieczór świętego Walentego. Przejrzyjcie ofertę dystrybutora Galapagos: nie dość, że przygotowali specjalne wydania walentynkowe, to jeszcze oferują wiele świetnych filmów superbohaterskich, disneyowskich, albo ogólnie - popkulturowych. 

3. Ubierz ukochanego jak na geeka przystało


      Niestety, ale świat skonstruowany jest tak, że o wiele łatwiej ubrać geeka-mężczyznę, niż geeka-kobietę. Nawet, jeśli jakiś sklep wypuści kolekcję popkulturową dla pań, to jest o wiele uboższa od tej, skierowanej dla panów. Można ratować się kupowaniem małych męskich rozmiarów - jak ja, na powyższym zdjęciu - a można poszukać ubrań dopasowanych do każdej płci, na przykład na OtherTees.

2. Planszówki zawsze dobrym pomysłem

   
      Gry planszowe to idealny pomysł na prezent dla każdego geeka. Obojętnie, czy lubicie wspólne granie, czy też nie - na pewno znajdziecie pozycję, która Wam przypasuje. To może być karcianka, może być gra imprezowa, albo rozbudowana planszówka. Dla nas najlepszym prezentem zawsze jest coś, związanego z Magic: The Gathering, dlatego zaopatrujemy się w Planeswalker.pl

1. Geekowski wieczór

   
      A może macie już tak dużo gadżetów, gier, komiksów i filmów, że nie starcza Wam miejsca? Naszym zdaniem, popkulturowego dobra nigdy za wiele, ale przecież nikt nie powiedział, że prezenty muszą być materialne. Może dla Waszej drugiej połówki najlepszym darem będzie wspólne spędzenie czasu, zrobienie czegoś, co lubicie, albo czegoś, czego jeszcze nigdy nie próbowaliście. Wykorzystajcie jedną z naszych propozycji na randkę dla geeka, albo po prostu zostańcie w domu i cieszcie się swoją miłością. 


Co planujecie w tym roku dać swojej drugiej połówce? Zjedźcie niżej i napiszcie nam w komentarzu. Może wykorzystamy Wasz pomysł!

Prześlij komentarz

Copyright © Geek Kocha Najmocniej – Analizujemy popkulturę.