Share Week 2018: Geek Kocha Najmocniej poleca blogi, bo są fajne

share week 2018, geek kocha najmocniej

W 2012 roku Andrzej Tucholski rozpoczął akcję Share Week, mającą na celu polecanie blogerów przez innych blogerów. Przez rok urzędowania w blogosferze zdążyliśmy dość mocno związać się z pewnymi stronami. Jesteśmy pewni, że Wy również polubicie te miejsca.

Totalnie Kulturalnie

totalnie kulturalnie
      Jedna z najlepszych polskich blogerek, kryjąca się pod nazwą Totalnie Kulturalnie jest również naszą przyjaciółką, którą znamy od lat. Jednak wspólne wspomnienia wcale nie wpływają na to, że polecamy bloga Zuzi w ramach Share Week. Uważamy, że teksty, które pisze są bardzo dobre, poparte mocnym researchem, zawierające trafne przemyślenia oraz stworzone z dbałością o warstwę gramatyczną i językową. Zuzia siedzi w blogosferze znacznie dłużej od nas, a mimo to jej blog wciąż jest mało znany. Mamy nadzieję, że uda nam się chociaż trochę popchnąć ją dalej w stronę "sławy", bo naprawdę zasłużyła na to ciężką pracą, oddaniem dla kultury i pokładami pasji.
      Jej teksty opowiadają głównie o popkulturze, często pisze o muzyce, głównie filmowej. Możemy Wam zdradzić, że ostatnio zapowiedziała zmiany na blogu, więc będzie tam więcej tekstów o serialach i analiz dotyczących zjawisk w kulturze. 
      Przy okazji, chcielibyśmy jeszcze raz podziękować jej za pomoc, którą od niej otrzymaliśmy w sprawie naszego bloga. Zuzia jest niezastąpioną rozmówczynią w tematach kulturoznawczych, zawsze potrafi naprowadzić nasze myśli na właściwe tory, niejednokrotnie bywała naszą korektorką. Zuziu, dziękujemy!

Ostro i z Polotem

ostro i z polotem

     Maję z Ostro i z Polotem poznaliśmy dzięki naszemu parciu na szkło. No dobrze, dzięki parciu na szkło Karoliny... Podczas pierwszej edycji Krzyżakonu żeńska część naszego bloga głosiła prelekcję o kobietach LGBTQ+ w serialach i tam spojrzenia dziewczyn po raz pierwszy się spotkały. Potem poznaliśmy bloga Mai i przekonaliśmy się, że dziewczyna ma talent. Jak nikt potrafi ubrać w słowa przemyślenia dotyczące (głównie) komiksów i seriali. Bogate słownictwo, przelewająca się na blogu pasja i chwalebny gust w dziedzinie popkultury to tylko niektóre z cech, jakie powinny zachęcić Was do śledzenia twórczości Mai.
     Na blogu przeczytacie o komiksach, książkach, serialach, filmach i muzyce, chociaż znajdą się również inne tematyki, na przykład ciekawy tekst o tatuażach. Tak samo, jak Zuzia, Maja nie zdobyła liczby czytelników odpowiadającej jakości jej bloga, więc liczymy na to, że zmienicie coś w tej sprawie. Poza tym, Maja to niezwykle ciepła i sympatyczna dziewczyna, z którą dobrze uczęszcza się na wydarzenia popkulturalne – to też jakiś plus, gdybyście jeszcze się nie przekonali.

Okiem Filmoholika

okiem filmoholika

      Konrad z Okiem Filmoholika ma talent! Jest znakomitym recenzentem, zarówno filmów, jak i seriali. Pisze dużo i często, a kiedy to robi, możecie być pewni, że robi to dobrze. Na jego ocenach zawsze można polegać.
      Na blogu znajdziecie również teksty o muzyce i książkach, zestawienia premier miesiąca, teksty o plakatach filmowych lub podsumowania rozdań nagród. Strona Konrada jest schludna, przejrzysta – widać tam profesjonalizm. W tym wypadku także pasja i zacięcie popkulturowe wręcz wylewają się z pisanych przez autora tekstów. Sprawia to, że zawsze miło zaglądamy na jego bloga. Wy też powinniście!

Znaliście te blogi? Jakie inne są warte polecenia?
Piszcie w komentarzach poniżej!

Prześlij komentarz

Copyright © Geek Kocha Najmocniej – Analizujemy popkulturę.